info 

Klub Sportowy Rudziniec bierze udział w inicjatywie Lokalni Herosi. Zainteresowanych oddaniem głosu na RASMIN - Rudziniecką Akademię Siatkarską Małych i Dużych zachęcamy do zapoznania się z plakatem. 

>>plakat<<

 

info

Obwieszczenie Starosty Gliwickiego z dnia 08.08.2018 r. o przystąpieniu do przeprowadzenia postępowania w sprawie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.

>>Obwieszczenie<<

 

ostrzezenie

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie IMGW wydało prognozę niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych dla województwa śląskiego.

>>prognoza<<

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie IMGW wydało ostrzeżenie dotyczące wystąpienia na terenie województwa śląskiego zjawiska: BURZE Z GRADEM w dniu 10.08.2018 r. od godz. 10.00 do godz. 23:00 dnia 10.08.2018 r.

>>> OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 16 <<<

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie IMGW wydało komunikat meteorologiczny dla województwa śląskiego.

>>komunikat<<

Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie IMGW wydało zmianę ostrzeżenia wydanego o godz. 13.30 dnia 29.07.2018 r.  dotyczącego wystąpienia na terenie województwa śląskiego zjawiska: UPAŁ.

>>> ZMIANA OSTRZEŻENIA <<<

 

plakat

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne Dożynki Gminy Rudziniec, które odbędą się 26 sierpnia 2018 r. na boisku sportowym w Rudzińcu.

>>plakat<<