Urząd Gminy Rudziniec oraz Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach zapraszają do skorzystania z Mobilnego Punktu Informacyjnego, który będzie dostępny dla wszystkich zainteresowanych w dniu 16 czerwca 2015 r., w sali sesyjnej na parterze Urzędu Gminy w godzinach od 9.00 do 14.00.

Mobilne Punkty Informacyjne to nowa usługa dostępna dla mieszkańców regionu za pośrednictwem Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Specjaliści do spraw Funduszy Europejskich będą udzielać bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Z usług punktu mogą skorzystać przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji działających w gminie jak również osoby fizyczne czyli wszystkie osoby zainteresowane tematyką pozyskiwania funduszy europejskich.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców zainteresowanych tą tematyką do skorzystania z możliwości nieodpłatnego dostępu do informacji o funduszach europejskich.